נס ציונה - הפורטל
נס ציונה אודותינו חדשות כתבות עסקים לוחות ארועים חוגים פורום יצירת קשר
קטגוריה:  תחום:  טקסט חופשי:   
יום חמישי, כ"ח כסלו תשפ"ב, 2 דצמבר 2021, 09:23   הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
שם משתמש / אימייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא
כניסה לבעל עסק

הזינו את כתובת האימייל שלכם לקבלת עידכונים שוטפים,הפתעות ומבצעים

חדשות נס-ציונה אירועים ופעילויות ספורט חברה וקהילה
תרבות ופנאי עסקים מקומיים כתבות הגולשים שונות ומבצעים

לא מתחילים לעבוד בלי ביטוח אחריות מקצועית

כתב/ת: מערכת האתר

עודכן בתאריך: 8/21/2018

מילדות חלמתם לעסוק במקצוע מסוים, למדתם קשה, עשיתם שיעורים, הוצאתם ציונים טובים בבית ספר בשביל להתקבל ללימודים בתחום באוניברסיטה, סיימתם תואר ראשון, אולי אפילו שני ושלישי, הצלחתם להגשים את החלום שלכם ולעבוד בתחום. אתם לא רוצים שכל זה יום אחד ייהרס, ייעלם רק בגלל טעות קטנה, נכון?

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם במצב כזה, רק בגלל טעות קטנה, בין אם מדובר בטעות של ביטחון עצמי גבוה, ובין אם מדובר בטעות שנובעת מחוסר הבנה ולעיתים זו בכלל טעות של חוסר תשומת לב וחוסר זמן. במקום לפנות אל גורם מקצועי שיבטח אותם מפני מקרים שכאלה, הם האמינו שהכל יהיה בסדר ואין להם סיבה לדאוג, כך הם מצאו את עצמם במצב בו חלום הילדות שלהם מתרסק מול עיניהם. מה שיכול למנוע זאת, זה ביטוח אחריות מקצועית שניתן לעשות אצל חברות ביטוח שונות. יש שיטענו שזה דבר טריוויאלי לגמרי, אחרים יטענו, אם למדנו כל השנים כל כך הרבה, למה אנחנו בכלל צריכים את זה? ובכן התשובה היא פשוטה, זו הפוליסה, זו התעודה שיכולה להבטיח לכם הגנה מפני תביעות משפטיות של לקוחות, תביעות שיכולות לרסק קריירה שלמה.

לפני שנסביר כיצד ביטוח אחריות מקצועית יכולה למנוע מצב כזה, נסביר בקצרה שמדובר בפוליסה אשר אמורה לאפשר לכל בעל מקצוע, לא רק במקצועות שדורשים לימודים באקדמיה אלא גם בעלי מקצוע אחרים, לבצע את עבודתם מבלי חשש שאם תוגש נגדם תביעה, הם יצטרכו לשלם עליה מכספם. חברת הביטוח תהיה זו שתישא בעוול הכספי בהתאם לאופי הפוליסה וסוג התביעה.

כיצד ביטוח אחריות מקצועית יכול למנוע התרסקות של קריירה?

צריך לחלק את הנקודה הזאת לשניים. יש את הצד הכלכלי ויש את הצד התדמיתי. בצד התדמיתי, צריך לומר שבמקרים רבים, ביטוח אחריות מקצועית לא יכול בהכרח לעזור. לשם כך נדרשים דברים אחרים. אך על מנת שנוכל להשתמש בהם ולהפעיל אותם, אנחנו צריכים שתהיה לנו יכולת כלכלית. ביטוח אחריות מקצועית נוטל מידינו את מרבית האחריות לתשלום הנזק שאנחנו עלולים לשלם במקרה בו ביצענו עבודה לא נכונה ועליה אנחנו נתבעים על ידי הלקוחות שלנו, בין אם מדובר בלקוחות מתחום כזה או אחר.

מאחר וחברת הביטוח היא זו שתישא בהוצאות הכלכליות של הנזק, על פי הפוליסה, הרי שאנחנו נוכל גם להמשיך לפרנס את המשפחה שלנו, גם להמשיך לעבוד בלי חשש וכן נוכל לשקם את השם המקצועי שלנו כמה שניתן. היום כמעט כל בעל מקצוע, בכל תחום, רוכש ביטוח אחריות מקצועית. זאת על מנת שהוא לא יצטרך לעמוד בפני מצב בו מוגשות נגדו תביעות של לקוחות, והוא יצטרך להתמודד איתן לא רק בהיבט של זמן אלא גם בהיבט הכלכלי.

   
בניית אתרים  | חנות וירטואלית  | לימודים בנס ציונה  | יחסי ציבור  | יעוץ משפטי בחינם  | חברת קידום אתרים בגוגל
  תוצאות חיפוש מתוך האתר נס-ציונה www.ness-ziona.co.il
נבנה על ידי EKDESIGN

 © כל הזכויות שמורות לאתר נס-ציונה, חברת אי.קיי.דיזיין בניית אתרי הכרויות ו קידום אתרים.   הזכויות לחלק מהתכנים, לתקצירי התכנים ולתמונות המופיעים באתר שייכים לבעליהם החוקיים וביניהם: וואלה, נענע, YNET, NRG, ספורט 5, גלובס, The Marker, תפוז, הארץ Online, עכבר העיר, rest, ועוד ומאוזכרים באתר ככאלה.  תכנים אשר ניכתבו ע"י צוות מערכת האתר נס-ציונה או למענו מחוייב באישור בכתב בטרם הצגתו באתר אחר ואיזכורים נכונים.  אם ברצונכם שלא להופיע באתר - כיתבו לנו! - אנו מכבדים את זכויותיכם.