נס ציונה - הפורטל
נס ציונה אודותינו חדשות כתבות עסקים לוחות ארועים חוגים פורום יצירת קשר
קטגוריה:  תחום:  טקסט חופשי:   
יום ראשון, י"ז אב תשפ"ב, 14 אוגוסט 2022, 00:41   הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
שם משתמש / אימייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא
כניסה לבעל עסק

הזינו את כתובת האימייל שלכם לקבלת עידכונים שוטפים,הפתעות ומבצעים

חדשות נס-ציונה אירועים ופעילויות ספורט חברה וקהילה
תרבות ופנאי עסקים מקומיים כתבות הגולשים שונות ומבצעים

כיצד לבחור חברה לאיתור נזילות?

כתב/ת: מערכת האתר

עודכן בתאריך: 12/16/2019

לעתים כאשר אנחנו מבצעים חיפוש אחר חברה לאיתור נזילות, אנו רואים כי ישנם נותני שירות המתארים זאת כמיפוי תשתיות, וישנם אלו אשר כותבים במפורש כי השירות הינו איתור מוקדי נזילה.

חשוב לציין כבר מן ההתחלה, כי בין שמדובר במיפוי תשתיות ובין שמדובר באיתור נזילות, הרי ששתי הפעולות מתאפיינות במכנה משותף והוא איתור מוקד פעילות לקוי של צנרת תקולה. ומה הם ההבדלים? על כך נפרט במדריך הבא שיסייע לכם בבחירת החברה הנכונה.

כך תבחרו מאתר נזילות

שני התחומים מבלבלים אתכם כמעה? ההבדלים הרבה יותר פשוטים ממה שאתם חושבים. בטרם נקפוץ אל המים ונקבע את התנאים שיסייעו בבחירת החברה הנכונה, הנה ההבדלים העיקריים שכדאי להכיר.

איתור נזילות – איתור נזילות הינו תחום נרחב שלרוב מתמקד באיתור מוקדי נזילה בבתים פרטיים, דירות ומבנים מסחריים. מדובר בצנרת המים והביוב אשר מספקת לנו את מים לשתייה, רחצה, שטיפה ושימוש בכלי סנטריה.

איתור נזילות מקצועי מתבצע באמצעות מצלמה טרמית והוא נחשב לפעולה פשוטה ומהירה באופן יחסי. החל מן הרגע שבו מאותר האזור הקר ביותר בצנרת, הרי שזהו מוקד התקלה.

מיפוי תשתיות – כאשר מדברים על תשתיות, הרי שהכוונה היא לצנרת המרכזית אשר נמצאת מתחת לכבישי אספלט ולרצפות בטון. זוהי צנרת מרכזית הממוקמת במעמקי האדמה, ולכן לא ניתן לאתר את התקלה באמצעים פשוטים דוגמת מצלמה טרמית.

מומלץ לאתר את מוקד התקלה בצורה ממוקדת שכן הרס בטון ואספלט באזור לא נכון, טומן בחובו הוצאות ניכרות. את המיפוי עושים באמצעים טכנולוגיים משוכללים דוגמת הזרמת גז שאיננו רעיל או דליק לצנרת המרכזית ומכ"מים השולחים אותות אקוסטיים.

אופי התקלה

עתה כשאתם מבינים את ההבדלים שבין מיפוי תשתיות לאיתור נזילות, הרי שתוכלו לקבוע על-פי אופייה של הבעיה, את בעל המקצוע שלשרותיו אתם זקוקים. בכל מה שנוגע לתקלות ביתיות או במרחבים משרדיים, הרי שמאתר נזילות יספק את השירות הנדרש. אם מדובר במפעלים או עבודות תשתיתיות, הרי שיש לפנות לממפה תשתיות.

רישיונות בתוקף

גם אם אתר החברה שמצאתם במרשתת עשה עליכם רושם חיובי, הרי שתמיד מומלץ לבקש הצגת רישיונות בתוקף. תחום האינסטלציה בכלל וקבלנות האינסטלציה בפרט, הינם תחומים שמחייבים הכשרה רשמית. כאשר מדובר באיתור וטיפול בנזילות מורכבות, הרי שיש להזעיק קבלן אינסטלציה שגם צריך להיות רשום בפנקס הקבלנים. המלצה זו תקפה הן על איתור נזילות והן על מיפוי תשתיות.

הפקת דו"ח ליקויים

מאתרי נזילות ומאתרי תשתיות, מחויבים בהפקת דו"ח ליקויים עבור הלקוח אשר מסביר את התקלה שאותרה. הקפידו לוודא שכחלק מן העבודה שתבוצע, הרי שתקבלו דו"ח ליקויים מקיף. אין מדובר רק בשקיפות מולכם באשר לאופי העבודה, כי אם במסמך שבמקרים חריגים יוכל לשמש אתכם לתביעה אם וכאשר העבודה שבוצעה, לא נערכה כהלכה.

   
בניית אתרים  | חנות וירטואלית  | לימודים בנס ציונה  | יחסי ציבור  | יעוץ משפטי בחינם  | חברת קידום אתרים בגוגל
  תוצאות חיפוש מתוך האתר נס-ציונה www.ness-ziona.co.il
נבנה על ידי EKDESIGN

 © כל הזכויות שמורות לאתר נס-ציונה, חברת אי.קיי.דיזיין בניית אתרי הכרויות ו קידום אתרים.   הזכויות לחלק מהתכנים, לתקצירי התכנים ולתמונות המופיעים באתר שייכים לבעליהם החוקיים וביניהם: וואלה, נענע, YNET, NRG, ספורט 5, גלובס, The Marker, תפוז, הארץ Online, עכבר העיר, rest, ועוד ומאוזכרים באתר ככאלה.  תכנים אשר ניכתבו ע"י צוות מערכת האתר נס-ציונה או למענו מחוייב באישור בכתב בטרם הצגתו באתר אחר ואיזכורים נכונים.  אם ברצונכם שלא להופיע באתר - כיתבו לנו! - אנו מכבדים את זכויותיכם.