נס ציונה - הפורטל
נס ציונה אודותינו חדשות כתבות עסקים לוחות ארועים חוגים פורום יצירת קשר
קטגוריה:  תחום:  טקסט חופשי:   
יום חמישי, י"ז ניסן תשפ"ד, 25 אפריל 2024, 11:07   הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
שם משתמש / אימייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא
כניסה לבעל עסק

הזינו את כתובת האימייל שלכם לקבלת עידכונים שוטפים,הפתעות ומבצעים

חדשות נס-ציונה אירועים ופעילויות ספורט חברה וקהילה
תרבות ופנאי עסקים מקומיים כתבות הגולשים שונות ומבצעים

מהם תחומי ההתמחות של עו"ד חדלות פירעון

כתב/ת: מערכת האתר

עודכן בתאריך: 9/16/2020

מהם תחומי ההתמחות של עו"ד חדלות פירעון

בשנים האחרונות, חל שינוי משמעותי בתפיסתן של רשויות האכיפה בכל הקשור לחייבים. אם בעבר חייבים אשר לא הצליחו לפרוע את חובם נתפסו כנוכלים או חסרי אחריות אשר משתמטים מחובותיהם, הרי שכיום הולכת ומתבהרת ההבנה כי תיקי חייבים רבים נוצרו עקב נסיבות שלא היו בשליטתו של החייב וכי הוא זקוק לעזרה – ולא לענישה. במציאות בה 9% מאזרחי ישראל צפויים לנהל תיקי חייבים, חשוב שיעמוד לרשותם של חייבים מסלולים גמישים ושיקומיים שיאפשרו להם להיפרע מחובם ולפתוח דף חדש. אם נקלעת לחובות, חשוב להיעזר בייצוג עו"ד חדלות פירעון מנוסה, מיומן ובעל הכשרה. משרדי עו"ד רבים מציעים את שירותיהם בישראל. כדי לבחור באנשי המקצוע המתאימים ביותר, חשוב שנדע מהי אופייה של הכשרתם המשפטית ונכיר את תחומי ההתמחות שחשוב שנציגינו יעסוק בהם. אלו כמה מהתחומי המרכזיים שחשוב שנוודא כי עורך הדין שלנו מתמחה בהם לקראת התהליך מול ההוצאה לפועל.

ייצוג חייבים

בראש ובראשונה, חשוב שנוודא כי עורך הדין שלנו מכיר היטב את אופן התנהלות של רשות האכיפה והגבייה וכי יש לו ניסיון רב שנים בייצוג חייבים מול נושים. עו"ד חדלות פירעון שמכיר לעומק את אופן פעולתו של בית המשפט סביב תיקי חייבים וצבר ניסיון רב בעבודה מול ההוצאה לפועל, יוכל להניע עבורך תהליכים במהירות וביעילות ויכיר את כל האפשרויות שחשוב לקחת בחשבון. מהסדר נושים מחוץ לכותלי בית המשפט ועד הנעת התהליך לחדלות פירעון ולהפטר, היכרותו של עורך הדין שלך עם המערכת היא האלמנט החשוב ביותר.

בנקאות ופיננסים

ברוב המקרים, הזוכים בתיקי חייבים הם בנקים. עסקים וגורמים פרטיים הנקלעים לקשיים נוטים לקחת הלוואות מהבנק וכשאין להם עוד יכולת להחזיר את חובם, מוצאים את עצמם מתנהלים בהוצאה לפועל. לכן, חשוב שיעמוד לרשותנו עו"ד חדלות פירעון שמכיר היטב את אופי התנהלותו של הבנק, את האינטרסים שלו ואת השחקנים המרכזיים מולם יהיה צריך להתמודד. הניסיון וההיכרות הללו יאפשרו לעורך הדין שלך לייצג אותך באופן מקצועי ונאמן יותר ולוודא כי האינטרסים שלך מקבלים מענה בצורה הטובה ביותר במהלך המשא ומתן.

החקיקה החדשה בתחום חדלות הפירעון

בשנתיים האחרונות חל שינוי מהפכני בתחום חדלות הפירעון. חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי התשע"ח-2018 שינה מן הקצה אל הקצה את האופן בו מנוהלים חדלי פירעון. כיום, ניתן במקרים רבים לנהל את התהליך מול רשם ההוצאה לפועל מבלי להיגרר אל בתי המשפט ובמידה והכול יתנהל על הצד הטוב ביותר ובשיתוף פעולה מלא עם הממונה, ניתן יהיה לקבל הפטר מכל חובותיך תוך 18 חודשים בלבד. בכל מקרה, חייבים לא ינוהלו עוד בתהליך חדלות פירעון למשך יותר מ-4 שנים. לאחר תקופה זו, יקבלו הפטר מחובותיהם. כשעורך הדין שלך מכיר את החקיקה החדשה לעומק, האינטרסים שלך נשמרים בצורה הטובה ביותר.

   
בניית אתרים  | חנות וירטואלית  | לימודים בנס ציונה  | יחסי ציבור  | יעוץ משפטי בחינם  | חברת קידום אתרים בגוגל
  תוצאות חיפוש מתוך האתר נס-ציונה www.ness-ziona.co.il
נבנה על ידי EKDESIGN

 © כל הזכויות שמורות לאתר נס-ציונה, חברת אי.קיי.דיזיין בניית אתרי הכרויות ו קידום אתרים.   הזכויות לחלק מהתכנים, לתקצירי התכנים ולתמונות המופיעים באתר שייכים לבעליהם החוקיים וביניהם: וואלה, נענע, YNET, NRG, ספורט 5, גלובס, The Marker, תפוז, הארץ Online, עכבר העיר, rest, ועוד ומאוזכרים באתר ככאלה.  תכנים אשר ניכתבו ע"י צוות מערכת האתר נס-ציונה או למענו מחוייב באישור בכתב בטרם הצגתו באתר אחר ואיזכורים נכונים.  אם ברצונכם שלא להופיע באתר - כיתבו לנו! - אנו מכבדים את זכויותיכם.