נס ציונה - הפורטל
נס ציונה אודותינו חדשות כתבות עסקים לוחות ארועים חוגים פורום יצירת קשר
קטגוריה:  תחום:  טקסט חופשי:   
יום חמישי, י"ז ניסן תשפ"ד, 25 אפריל 2024, 10:46   הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
שם משתמש / אימייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא
כניסה לבעל עסק

הזינו את כתובת האימייל שלכם לקבלת עידכונים שוטפים,הפתעות ומבצעים

חדשות נס-ציונה אירועים ופעילויות ספורט חברה וקהילה
תרבות ופנאי עסקים מקומיים כתבות הגולשים שונות ומבצעים

רישום קבלנים בימי הקורונה

כתב/ת: מערכת האתר

עודכן בתאריך: 10/27/2020

המשבר הנוכחי הכה במשק הישראלי כרעם ביום בהיר. לפתע, מבלי שכלל נערכנו לכך, שותקו לחלוטין ענפי תעשייה שלמים. המשבר הבריאותי החמור שידע העולם במאה השנים האחרונות גורר אחריו השלכות כלכליות רחבות היקף ואזרחים רבים בישראל מתמודדים עם אתגרים מורכבים ביותר במישור זה.

בתקופה כמו זו הניחנת באי וודאות ובחוסר יציבות, חשוב שיעמדו לרשותך כל האפשרויות הזמינות כדי לקדם את האפיק המקצועי שלך ולהכניס עבודה יציבה ואמינה. בתחום הקבלנות, אחד מהאמצעים החשובים ביותר לעשות זאת הוא באמצעות רישום בפנקס הקבלנים. כעת יותר מאי פעם, היתרונות הרבים שברישום מקבלים משנה תוקף.

אפיקים נגישים לרישום בפנקס

עקב מגבלות הריחוק החברתי והמשבר הכלכלי העצום הפושה במשק, רישום קבלנים נעשה תהליך מורכב מאי פעם. לכן, מקדם כעת משרד הבינוי והשיכון סדרה של הקלות שנועדו לסייע לקבלנים. אחת מן ההקלות היא הקמה של אפיק חדש המאפשר להירשם בפנקס הקבלנים באופן מקוון. כך, יהיה באפשרותך גם כעת לבצע רישום מסודר ולהתחיל ליהנות מכלל היתרונות שמגיעים עם עבודה כקבלן רשום.

מומלץ להסתייע במומחים

תהליך הרישום בפנקס אינו פשוט ודורש איסוף חומר רב ועמידה בקריטריונים מורכבים. הזכאות לרישום מורכבת מהכשרתך המקצועית והניסיון בתחום ולעתים התמהיל הנדרש בין שניהם עשוי להיות מבלבל. כמו כן, בקשה לסיווג שגוי עשויה לגרום לדחיית הבקשה ולבזבוז זמן יקר. לכן, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע המתמחים בליווי קבלנים בתהליך הרישום בפנקס. שירות זה יסייע לך להשיג את כל המסמכים הנדרשים ולהגיש בקשה מסודרת.

רישום קבלנים – כל היתרונות

לרישום בפנקס יש השלכות מידיות על הקריירה שלך. כעת, כאשר המאבק על כל עבודה נעשה קריטי, חשוב שנכיר את היתרון המשמעותי שיכול להיות לך בתחרות.

  • עבודה עם משרדים ממשלתיים – קבלנים רשומים רשאים להגיש הצעות למכרזים מול משרדי ממשלה ורשויות ציבוריות. פרויקטים מסוג זה הם לרוב רחבי היקף, בשכר נאה ומוסיפים יוקרה וניסיון לרקורד המקצועי שלנו.
  • העסקת עובדים פלסטינים – עובדי הבניין הפלסטינים הם לרוב מוכשרים ומיומנים יותר בתחום מעובדים זרים ומאפשרים לך ליהנות מעבודה אמינה יותר. עם זאת, ללא רישום בפנקס לא יהיה באפשרותך להעסיקם.
  • הרחבת היקף הפעילות – רישום בפנקס יאפשר לך לעבוד בהיקפים נרחבים יותר ולקדם פרויקטים בסכומים גבוהים באופן ניכר.
  • אמינות מקצועית – פנקס הקבלנים הוא נגיש לציבור בשקיפות מלאה. כל אחד מלקוחותיך יוכל לבדוק את הרישום והסיווג שלך. מאחר והרישום כרוך בפיקוח על ידי משרד הבינוי והשיכון ולאור הקריטריונים המחמירים, הרישום משמש גם כהוכחה לניסיון, להכשרה וליושרה המקצועית שלך. לקוחות רבים מעדיפים לעבוד אך ורק עם קבלנים רשומים וגם במובן הזה האפשרויות המקצועיות שלך מתרחבות.

זהו הזמן להרחיב את טווח האפשרויות שלך ולקחת את המשבר הנוכחי כהזדמנות לקדם את עצמך מקצועית ולמצות את המיטב מהכישורים שלך.

   
בניית אתרים  | חנות וירטואלית  | לימודים בנס ציונה  | יחסי ציבור  | יעוץ משפטי בחינם  | חברת קידום אתרים בגוגל
  תוצאות חיפוש מתוך האתר נס-ציונה www.ness-ziona.co.il
נבנה על ידי EKDESIGN

 © כל הזכויות שמורות לאתר נס-ציונה, חברת אי.קיי.דיזיין בניית אתרי הכרויות ו קידום אתרים.   הזכויות לחלק מהתכנים, לתקצירי התכנים ולתמונות המופיעים באתר שייכים לבעליהם החוקיים וביניהם: וואלה, נענע, YNET, NRG, ספורט 5, גלובס, The Marker, תפוז, הארץ Online, עכבר העיר, rest, ועוד ומאוזכרים באתר ככאלה.  תכנים אשר ניכתבו ע"י צוות מערכת האתר נס-ציונה או למענו מחוייב באישור בכתב בטרם הצגתו באתר אחר ואיזכורים נכונים.  אם ברצונכם שלא להופיע באתר - כיתבו לנו! - אנו מכבדים את זכויותיכם.