חתונה אוסטרלית

תאריך פרסום: 2/22/2009

ספרה החדש של הסופרת נאוה סמל -"חתונה אוסטרלית", ראה אור השבוע. הספר כולל  גם התייחסות לתולדות נס ציונה כאשר הכוחות האוסטרלים שירתו כאן במלחמת העולם הראשונה והשנייה.  ב- 3 במרץ ב-10 בבוקר תבקר סמל בבית ראשונים בנס ציונה ותיתן הרצאה על הספר.
 
חתונה אוסטרלית הוא יומן מסע אישי ואינטימי מאוד. סיפור אהבה כפול – זה של צעיר ישראלי וצעירה מתרבות שונה וזה שבין הורה וילד שמוצאים דרך לגשר על פני אי-ההבנות והשקפותיהם השונות. בכנות גדולה ובישירות כובשת לב פורשת הסופרת לפני הקוראים את הלבטים, האהבה, ההיסוסים ורגעי החולשה והאושר שבמהלך המפגש המחודש עם בנה. איך נראית ישראל מצדו האחר של העולם? איך נראית המשפחה ממרחק השנים שחלפו והילדים שגדלו? האם נולדים כאן ישראלים המשתייכים לזן חדש של "יהודי נודד", שיוצא לחפש את גורלו מחוץ לגבולות הארץ? והאם החתונה הבאה היא חתונתם של אייר ולוסי? 

עוד מספריה של נאוה סמל: צחוק של עכברוש (ידיעות אחרונות), אשה על נייר (עם עובד), לעוף מכאן (ידיעות אחרונות), אישראל (ידיעות אחרונות), איך מתחילים אהבה (ידיעות אחרונות).

בניית אתרים  | חנות וירטואלית  | לימודים בנס ציונה  | יחסי ציבור  | יעוץ משפטי בחינם  | חברת קידום אתרים בגוגל
  תוצאות חיפוש מתוך האתר נס-ציונה www.ness-ziona.co.il
נבנה על ידי EKDESIGN

 © כל הזכויות שמורות לאתר נס-ציונה, חברת אי.קיי.דיזיין בניית אתרי הכרויות ו קידום אתרים.   הזכויות לחלק מהתכנים, לתקצירי התכנים ולתמונות המופיעים באתר שייכים לבעליהם החוקיים וביניהם: וואלה, נענע, YNET, NRG, ספורט 5, גלובס, The Marker, תפוז, הארץ Online, עכבר העיר, rest, ועוד ומאוזכרים באתר ככאלה.  תכנים אשר ניכתבו ע"י צוות מערכת האתר נס-ציונה או למענו מחוייב באישור בכתב בטרם הצגתו באתר אחר ואיזכורים נכונים.  אם ברצונכם שלא להופיע באתר - כיתבו לנו! - אנו מכבדים את זכויותיכם.